«Вперше за 40 років у дошкільному навчальному закладі повністю оновлено всі меблі», — міський голова Максим Лагодієнко

Столи, стільці, ліжечка, шафи, ігрові куточки – у дошкільному навчальному закладі №3 міста Новий Буг повністю у всіх групах одночасно замінено меблі. На заміну меблів «під ключ» витрачено 940 тис. грн з державного бюджету та більше 220 тисяч  — з міського.

«Більше сорока років не оновлювалися меблі у дитячому садочку. Ті, які були у використанні – старші за мене. Завдяки коштам, виділеним з державного та міських бюджетів при підтримці народних депутатів,  депутатського корпусу, представників «Нашого краю» зокрема, на сьогодні ми змогли замовити та вже встановити сучасні яскраві меблі одночасно в усіх групах садочку. Дизайн та функціональність меблів в ігровій та навчальній кімнатах відповідають вимогам сучасної дошкільної освіти. До оригінальних ліжечок ми закупили нові ортопедичні матраци», — розповів міський голова Максим Лагодієнко, обраний від партії «Наш край».

Ігрові куточки, такі як кухня, перукарня, магазин, театр, які раніше вироблялися з підручних матеріалів вихователями садочку, тепер замінено на нові, виготовлені централізовано.

«Я скільки працюю, не пам’ятаю такого глобального поповнення матеріально-технічної бази закладу. Ми з вихователями радіємо не менше за дітей. Це нас буде надихати на ще більш продуктивну роботу. Звісно, вдячні міському голові, що не оминув увагою наш навчальний заклад», — розповідає завідуюча Ірина Шинкарьова.

Діти вже радіють новим меблям. Тепер на черзі – заміна комплектів постільної білизни.

 

 

 

Теги: , , , ,