Депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Сергій Мотуз розкритикував роботу колег-депутатів

Сьогодні під час сесії депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Сергій Мотуз розкритикував роботу колег-депутатів щодо вирішення питання передачі недобудованої поліклініки на вулиці 3-тя Слобідська 49/10 на баланс ЧНУ імені Петра Могили.

Нагадаємо, що університет планує розмістити в ньому клінічні кафедри для навчання студентів та випускати висококваліфікованих лікарів для Миколаївщини. Як запевняють у навчальному закладі, будівництво поліклініки планують завершити за власні кошти, а також шляхом залучення інвесторів та меценатів.

За словами Сергія Мотуза, депутати ще в 2016 році прийняли всі необхідні рішення для передачі недобудови, проте університет досі не отримав її на свій баланс.

«Шановні колеги-депутати, три роки ми мусолимо цю тему. Депутатський корпус в 2016 році прийняв рішення на двох комісіях про відкриття медичного інституту в місті. Я вже четвертий рік спостерігаю одне і те ж саме. Соромно дивитися і слухати нашу цю мишачу метушню. Наприклад, в Сумах відкрився медичний інститут при тому, що поруч є потужний Харківський. За останні п’ять років виш в Сумах став одним з провідних вищих навчальних закладів України. Чому ми не можемо, маючи гарну медичну базу, ресурс і бажання, щоб відкрити свій медичний університет? Депутати сьогодні ж повинні прийняти остаточне рішення і більше до цього питання не повертатися», — заявив Сергій Мотуз.

Нагадаємо, що заклади охорони здоров’я на Миколаївщині, первинної ланки зокрема, недоукомплектовані кадрами. Це унеможливлює надання якісної медичної допомоги в районах області.

Олександр Сенкевич запропонував включити дане питання до порядку денного, однак тільки 25 депутатів підтримали його. З другого разу питання підтримало 24 депутати — рішення не прийнято. Питання винесуть до порядку денного наступної сесії.

Теги: , , ,