«Наш край» закликає кандидатів у Президенти до фахових дебатів замість шоу

Провести фахові дебати, а не стадіонне шоу закликає кандидатів у Президенти “Наш край”. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, кандидати на посаду Глави держави не мають перетворювати дебати на шоу та повинні провести фахову дискусію.

«ЦВК встановила результати першого туру виборів. Громадяни очікували проведення теледебатів. «Наш край» закликає кандидатів не перетворювати дебати претендентів на посаду Глави держави на шоу: має відбутися фахова дискусія», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він нагадав, ще до старту виборчої кампанії «Наш край» висунув до кандидатів 5 ключових питань, які визначають майбутнє країни.

«Кандидати мають дати чітку відповідь на ті питання, які визначатимуть майбутнє нашої держави. Які реформи будуть у пріоритеті, коли і як закінчиться війна, яка буде зовнішня політика, економічна стратегія країни, демократичні та етичні принципи майбутнього Президента. Українці повинні бачити фахові програми та їхнє обговорення», – переконаний Олександр Мазурчак.

Він закликав кандидатів проявити взаємоповагу та налаштуватись на конструктивний діалог.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур виборів Президента України. Лідерами першого туру стали Володимир Зеленський, за його проголосували понад 30% виборців, а також чинний президент України Петро Порошенко, який отримав майже 16% голосів.

Теги: , ,