В дитяче відділення Снігурівської ЦРЛ передали нове обладнання від Юрія Кормишкіна

У п’ятницю, 12 квітня 2019 року, депутати обласної ради Андрій Закусілов та Олена Донченко передали до дитячого відділення Снігурівської центральної районної лікарні медичне обладнання: дві кушетки, три маніпуляційних столика, чотири сумки-холодильника, три юлайзера (інгалятори) та медичну шафу.

Дане обладнання було придбано за особисті кошти депутата Миколаївської обласної ради від політичної партії «Наш край» Юрія Кормишкіна.

«Дуже хочеться, щоб наші діти лікувалися в комфортних умовах та мали все необхідне в медичних закладах, незалежно від того село це, або місто. І коли є можливість я завжди намагаюсь допомагати як людина, як батько, як бізнесмен. Багато ще треба зробити і разом з колегами депутатами, командою політичної партії «Наш край» ми щоденно працюємо над тим, щоб на місцях люди отримували гідне медичне обслуговування, а лікарі — належні умови праці», — зазначив Юрій Кормишкін.

Олена Донченко та Андрій Закусілов висловили сподівання, що все ж таки подарунки не знадобляться і діти Снігурівщини будуть менше хворіти.

«Я хочу подякувати депутату обласної ради Юрію Кормишкіну за надану благодійну допомогу, небайдужість та турботу про здоров’я дітей снігурівчан. Це обладнання є суттєво необхідним для надання медичної допомоги у нашому дитячому відділенні», — прокоментувала голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко.

Головний лікар ЦРЛ Микола Коврига та головний лікар КНП ПМСД Павло Соловйов також висловили щирі слова подяки Юрію Кормишкіну.

Теги: , , , , ,