Поле зазеленіло і відновлено на 70%

Депутат Миколаївської міської ради, член фракції партії «Наш край» Сергій Кантор заявив, що газон на футбольному полі Центрального стадіону відновлюється, в грунт вносяться добрива, але поки нічим доглядати за полем.

Депутат заявив, що футбольне поле готове на 70%, його відновлення триває, а 1 травня цього року планується провести перший матч.

«Поле на відсотків 70 вже зелене. У грунт внесли добриво, почистили від висохлої трави, так що воно вже відновлюється. Підрядник, який будував цей стадіон, продовжує займатися полем, і сам стадіон допомагає. Ми плануємо вже 1 травня зіграти там першу гру. Хоча може ми почекаємо до 15 травня, щоб поле відпочило і ми почали на ньому і тренуватися, і грати»,- розповів Сергій Кантор.

Також депутат додав, що стадіону нічим доглядати за полем. Необхідну техніку не придбали своєчасно. І у розпорядженні працівників стадіону лише граблі.

«Машини, які повинні були доглядати за полем, не купили вчасно. В квітні буде розіграний цей тендер і, я сподіваюся, благополучно. І, нарешті, стадіон закупить необхідну техніку»,- зазначив Сергій Кантор.

Згідно з даними системи державних закупівель ProZorro, комунальний заклад «Центральний міський стадіон» оголосив два тендери на закупівлю техніки для догляду за живим і синтетичним покриттям футбольних полів на 5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що нове футбольне поле на Центральному міському стадіоні в Миколаєві відкритий 20 жовтня 2018 року з нагоди 110-річчя миколаївського футболу. З бюджету міста на нього було виділено 25 мільйонів гривень.

 

 

Теги: , ,