Реабілітаційний центр «Промінець» у Доманівці прикрасили троянди від «Нашого краю»

Проект «Наш квітучий край» дійшов до Доманівки. Представники обласної організації партії «Наш край» завітали до місцевого реабілітаційного центру «Промінець» і разом з місцевим активом та працівниками  центру висадили саджанці різнокольорових троянд, які вже цього року розквітнуть і милуватимуть око вихованців.

«Наш майданчик тепер нагадуватиме казкову галявину і даруватиме гарний настрій нашим вихованцям та всім відвідувачам. Ми вдячні за увагу і допомогу у благоустрої нашого закладу. Адже у нас проходять реабілітацію особливі дітки», — розповіла директор закладу Наталя Мороз.

Наталя Іванівна провела гостей по закладу, ознайомила з умовами реабілітації, з особливою гордістю продемонструвала  витвори, зроблені дітьми під час занять.

Прикрасять троянди від «Нашого краю» під час цвітіння і клумби на площі перед селищною радою.

Нагадаємо, Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі, який відмічається 22 квітня.

З початку проекту учасниками на території населених пунктів Миколаївщини вже висаджено майже дві тисячі саджанців паркових і садових культур.

 

Теги: , ,