У рамках проекту «Наш квітучий край» школа у Веселиново стане уквітчана трояндами

Представники обласної організації партії «Наш край» відгукнулись на запрошення і завітали до Веселинівської опорної школи. У рамках проекту «Наш квітучий край» на території школи партійці, разом з персоналом закладу, висадили саджанці троянд.

«Цей навчальний заклад обраний нами не випадково. В цьому році школа святкуватиме ювілей. І хочеться, щоб висаджені сьогодні  троянди прикрасили її своїм цвітінням», — розповів голова районної організації партії Сергій Свердан.

У Веселинівській опорній загальноосвітній школі навчається більше восьмисот дітей з Веселиново та прилеглих сіл. У закладі створені умови, відповідно до вимог нової української школи. Цим, на сьогодні, не кожна школа в обласному центрі може похвалитися. З освітніми інноваціями гостей ознайомила директор Тетяна Волошанівська – фанат своєї справи.

«Ми беремо участь у всеможливих проектах, які допомагають втілювати наші задуми щодо обладнання та удосконалення освітнього простору у школі. Також, завдяки процесам децентралізації, ми маємо суттєве фінансування з бюджету селищної ради. Облаштували лінгвістичний кабінет, медіацентр, кабінети вчителів-предметників оснащені медіадошками, замінені 250 старих вікон на склопакети. Вже закуплено сучасне обладнання для їдальні, а в планах – своя шкільна обсерваторія», — розповідає з гордістю та запалом Тетяна Леонідівна.

Троянди прикрасять, зокрема, пришкільну клумбу біля пам’ятної дошки колишньому учню Андрію Скирті, який загинув на Сході країни у віці 22 роки. Пам’ять про нього бережуть також височенні сосни, висаджені у дворі школи у 1984 році.

«Я була у п’ятому класі, коли ми, учні разом з вчителями, висаджували ці сосни. Зараз у школі навчаються троє моїх дітей. І для мене дуже символічно, що сьогодні я беру участь у цьому проекті і допомагаю прикрасити рідну школу трояндами», — розповідає член районної організації партії «Наш край» Світлана Свердан.

Нагадаємо, Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі, який відмічається 22 квітня.

З початку проекту учасниками на території населених пунктів Миколаївщини вже висаджено майже дві тисячі саджанців паркових і садових культур.

Теги: , , ,