«Наш край» підтримав спортивні сім’ї у Веселинівському районі

У Веселиново на базі Опорного навчального закладу «Веселинівська ЗОШ» пройшов перший етап конкурсу «Тато, мама, я — спортивна сім’я» серед  навчальних закладів Веселинівської ОТГ.

У змаганнях взяли участь вісім команд – сім’ї учнів початкової школи.  Учасникам змагань було запропоновано п’ять конкурсів. Команди показали високі досягнення у спорті, продемонстрували кмітливість, спритність, швидкість. Захід став справжнім святом спорту.

 

«Такі заходи надихають і виховують наших дітей. Адже найголовніші цінності – сімейні. А коли сім’я ще й має спільні захоплення, у цьому випадку – спорт, то це – справжній приклад для наслідування», — розповів голова Веселинівської районної організації партії «Наш край» Сергій Свердан, який був запрошений організаторами до складу журі.

 

Призери змагань були нагороджені медалями та пам’ятними кубками. А кожна команда-учасниця отримала грамоту та торт. Від голови районної організації партії «Наш край» учасникам було подаровано фруктові «вітамінні набори».

Нагадаємо, що обласна організація партії «Наш край» завжди підтримує розвиток молодіжного спорту на Миколаївщині та пропагує здоровий спосіб життя.

 

Теги: , ,