Представники обласної організації партії «Наш край» провели озеленення до Дня Землі

До Дня Землі, який відзначається сьогодні, представники обласної організації партії «Наш край» провели озеленення клумб. Самшит, сосни, молоденький бузок та квіти будуть прикрасою одної з центральних вулиць Миколаєва.

«Сьогодні ми закриваємо весняний етап власного проекту «Наш квітучий край». Днями будуть підведені його підсумки. Ми розкажемо про всіх, хто приєднався до нас, хто виявив бажання прибрати територію, прикрасити діляночку біля свого будинку, школи, спробувати зробити красу коло себе.   Але ми впевнені, що представники «Нашого краю» у районах дбають про благоустрій і поза проектом. Ми дякуємо всім, хто приєднався до нас. Разом ми зможемо багато!», — розповіла голова виконкому обласної організації партії Ольга Остапчук.

Нагадаємо, що Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі. Проект тривав два місяці і охопив майже всі райони області.

З початку проекту учасниками на території населених пунктів Миколаївщини, при підтримці голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна, висаджено більше двох тисяч саджанців паркових і садових культур.

 

 

 

Теги: ,