«Наш край» ініціював відміну рішення про підвищення тарифу на воду у Снігурівці

«Дуже символічно. Прорив води прямо перед мерією напередодні сесії. Цікаво, скільки кубометрів зараз витече за ціною 46 гривень ??? Але ж ці втрати оплатять мешканці Снігурівки зі своєї кишені! Найлегше проблеми комунального підприємства вирішувати за рахунок городян»»,- повідомив на свої сторінці у Фейсбук голова районної організації партії «Наш край», депутат обласної ради Андрій Закусілов.

Сьогодні на сесію Снігурівської міської ради представниками партії «Наш край» було винесено питання про відміну рішення виконкому щодо підвищення тарифу на воду до 46 гривень за кубометр.

Відповідне рішення було прийнято 9 квітня на засіданні виконавчого комітету Снігурівської міської ради. При цьому була порушена процедура затвердження тарифу – керівництвом мерії та КП не проводилось опрацювання питання з депутатами, головами постійних комісій, не була надана обґрунтована калькуляція тарифу, не проведено експертизу якості.

«Міська влада, на чолі з головою міста, надалі не чує городян. Сьогодні ми зробили ще одну спробу донести до них думку жителів щодо підняття тарифу, яке вважаємо соціально несправедливим. Результати голосування за відміну рішення виконкому говорять самі за себе. Нашу пропозицію підтримали лише декілька депутатів. Міський голова проголосував проти відміни рішення, а отже — проти думки снігурівчан. Замість того, щоб інвестувати в ремонт мереж, прийнято рішення оплачувати з кишені людей такі пориви, як сьогодні перед мерією», — розповів Андрій Закусілов.

Нагадаємо, Миколаївською обласною організацією партії «Наш край» ініційовано питання подання адміністративного позову про визнання  неправомірним рішення виконкому Снігурівської міської ради, прийнятого за ініціативою КП «Снігурівський комунальник», щодо підвищення вартості тарифу на водопостачання та водовідведення до 46 гривень за кубометр.

 

Теги: , ,