Пенсійний фонд України повідомляє про онлайн-сервіси свого веб-порталу електронних послуг

Пенсійний фонд — орган, який надає послуги усім категоріям населення та прагне йти в ногу з інформаційними технологіями. Зараз Фонд знаходиться на шляху впровадження нових можливостей свого веб-порталу електронних послуг , відбуваються зміни у підходах до обслуговування громадян.

Як працюють сервіси порталу електронних послуг ПФУ та як працює веб-ресурс www.portal.pfu.gov.ua?

На даному етапi, завдяки можливостям порталу, можна отримувати різну інформацію про себе дистанційно, без відвідування органів Фонду. Сьогодні порталом активно користуються державні службовці при поданні декларації, пенсіонери, які оформлюють певні пільги та мають преференції від держави, працююча молодь.

Наприклад, існує безкоштовна послуга СМС-інформування. Підключившись до неї, щомісяця можна отримувати короткі повідомлення про сплачені внески, які сплатив за вас працедавець, інформацію про «зароблений» особистий страховий стаж. Пенсіонерам буде надходити інформація про результати розгляду звернення за призначенням/перерахунком, поновленням пенсії, необхідність звернення до ПФУ для підтвердження даних про особу.

Крім того, через портал електронних послуг тепер можна по Інтернету отримувати різні довідки, зокрема, витяг із Реєстру застрахованих осіб, довідку про розмір пенсії, індивідуальні відомості про застраховану особу — довідка ОК- 5. Достовірність таких довідок фахівці відповідних установ перевірятимуть через QR-код та спеціальний багатозначний номер під ним.

Обов’язковою умовою для отримання користувачем ширшого кола інформації про себе є наявність електронного цифрового підпису, єдиного у державі способу ідентифікації особи.

                                                                                                                        

Теги: , ,