Проект «Наш квітучий край» на Кривоозерщині встановив рекорд

160 саджанців горіха та 25 беріз висаджено активістами районної організації партії «Наш край» у селі Очеретня Кривоозерського району в рамках проекту «Наш квітучий край». Молодими деревами оновлено територію парка Слави біля пам’ятного знаку воїнам-визволителям. До ініціаторів висадки – активістів партії – із задоволенням приєдналися мешканці села. Всього у заході взяли участь більш ніж сорок осіб. Протягом дня озеленено ділянка площею майже гектар.

«Наша районна партійна організація молода, але ми вирішили голосно заявити про себе на Кривоозерщині. Адже позиція «Нашого краю» — не обіцяти, а робити. Таких масових толок і озеленення, які ми провели цієї весни по населеним пунктам району, не проводилось вже давно. А висадка саджанців в Очеретні – наш особистий рекорд. На території парку лише старі насадження, а цей участок площею майже гектар був взагалі пустим. Ми його розчистили і тепер тут ростимуть молоді деревця», — розповів голова районної організації партії «Наш край» Павло Бузінський.

«Ми дуже вдячні за таку ініціативу. Давно вже мріяли довести до ладу цей пустир у парку. Завдяки «Нашому краю» ця мрія здійснилася. Вони організували людей, саджанці, зібрали всіх нас. Тепер ми будемо доглядати і дякувати за таку красу в нашому селі», — розповіли жителі села Очеретня.

Також протягом проекту активістами партії проведено толоки по розчищенню захаращених участків на території сіл району Семенівка, Берізки, Криве Озеро — вивезено більше десяти машин сміття.

Нагадаємо, Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі, який відмічається 22 квітня.

З початку проекту учасниками на території населених пунктів Миколаївщини при підтримці голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна вже висаджено більше тисячі саджанців паркових і садових культур.

На підсумки проекту та визначення найкращих чекайте найближчим часом!

 

 

Теги: , , ,