Підсумовано результати проекту «Наш квітучий край»

Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі, який відмічається 22 квітня. І вже з гордістю ми можемо говорити про підсумки.

До участі у проекті долучилися 12 районів, понад півтисячі учасників, висаджено більше двох тисяч саджанців паркових і садових культур.

За загальним підсумком найактивнішими визнано громади Баштанського та Єланецького районів. А безумовним лідером став Кривоозерський район. Активісти на чолі з головою районної організації партії «Наш край» Павлом Бузінським вразили масштабністю акцій  — «сміттєвим челленджом»  охоплено п’ять населених пунктів, в селі Очеретня в один день висаджено 160 саджанців горіхів та 25 беріз.

«Для більшості людей планети поняття прибирання сміття за собою, або викидання його у спеціальних місцях, або сортування – навіть не може бути питанням, тому що це є нормою. Подивіться на наші паркові зони, вулиці, двори! Суцільний смітник! Хто це зробив? Ми самі! Саме ми, мешканці нашої країни, є головними винуватцями того, як зараз виглядають наші села та міста. Саме ми своїми діями доводимо свої міста до сміттєвих колапсів. Але, крім нас ніхто не наведе лад, за нами ніхто не прибере. Ми повинні потурбуватися про те, що нащадки будуть рости у красивій, чистій, безпечній, з точки зору екології, країні. Тому ми започаткували цей проект, щоб привернути увагу дітей і дорослих до проблем забруднення населених пунктів», — розповіла голова виконкому обласної організації партії «Наш край» Ольга Остапчук.

«Наш край» висловлює щиру подяку всім і кожному, хто приєднався до проекту «Наш квітучий край». Далі буде… Адже це щорічний проект і ви матиме можливість до нас приєднатися наступної весни. Разом ми зможемо багато. Разом – ми зможемо все!

Теги: ,