Заява фракції партії «Наш край» в Миколаївській обласній раді

22 квітня 2019 року після оголошення перших результатів екзитполів щодо виборів Президента України голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко зробив заяву про намір покинути пост очільника області. Отже, після підписання відповідного рішення найближчим часом Олексій Савченко залишить посаду та область.

Фракція партії «Наш край» в обласній раді вимагає від голови обласної державної адміністрації Олексія Савченка, перед складанням повноважень, відзвітувати перед депутатами обласної ради та жителями регіону про результати своєї роботи на посаді очільника Миколаївської області, під час сесії Миколаївської обласної ради, яка, попередньо, відбудеться 16 травня 2019 року.

Водночас, звертаємося до голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко з вимогою включити питання про звіт голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка до порядку денного сесії. В інакшому випадку, фракція партії «Наш край» не буде присутня на засіданні сесії в повному складі.

Теги: , ,