Обіцяли-виконали. «Наш край» завітав із подарунком в Снігурівський інклюзивно-ресурсний центр

  Інклюзивно-ресурсний центр у Снігурівці відсвяткував свою першу річницю. Заклад було створено 27 квітня 2018 року. Тоді це стало можливим завдяки виділеним коштам з районного бюджету та  ініціативі депутатів обласної ради. Протягом року завдяки зусиллям педагогів, спільній участі районного та обласного депутатських корпусів у центрі створена потужна матеріально-технічна база та втілюються найкращі методики роботи з особливими дітьми.

«Ми можемо з гордістю сьогодні стверджувати, що наш інклюзивно-ресурсний центр – найкращий в області. Завдяки небайдужості та наполегливості керівника Юлії Клапчук діти з особливими потребами, відвідуючи центр, отримують не тільки користь, а й задоволення від занять та перебування тут. Представники «Нашого краю» із завжди підтримували  ініціативи керівника з закладу. І ми пишаємося, що мали можливість долучитися до створення такого затишного центру інклюзії у Снігурівці», — розповів депутат обласної ради, голова Снігурівської РПО партії «Наш край» Андрій Закусілов.

Місяць тому, напередодні річниці, інклюзивно-ресурсний центр відвідав голова обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін. Він був вражений наповненням центру та небайдужістю його працівників. Тоді депутат зауважив, що, задля майбутнього наших дітей  «ми в силах щорічно виділяти кошти для обладнання таких закладів». Юрій Кормишкін і Андрій Закусілов прийняли тоді рішення обладнати ще один клас для занять в інклюзивно-ресурсному центрі. І на святкування річниці «Наш край» завітав не з пустими руками – в користування було передано інтерактивний комплекс  для проведення занять, до якого входять мультимедійна дошка і проектор.

«Ми вдячні за подарунок. Нам дуже не вистачало такого обладнання. Адже тепер, крім всього, ми зможемо активізувати роботу щодо спільних заходів між педагогами та батьками, батьківських всеобучів, під час яких батьки більше дізнаватимуться про специфіку виховання та навчання своїх особливих діток. Адже реабілітаційний процес триває і вдома», — розповіла директор Снігурівського інклюзивно-ресурсного центру Юлія Клапчук.

Варто зауважити, що керівник обласної організації партії «Наш край» в Миколаївській області визначив одним з пріоритетів своєї роботи та роботи партії на 2019 рік – підтримку і реалізацію проектів у сферах освіти і охорони здоров’я. Відповідне рішення було прийняте на всіх рівнях, починаючи з організацій партії, представлених в ОТГ, закінчуючи містами обласного підпорядкування.

Теги: , , ,