Нова спроба за старою схемою узаконити рейдерство, — Кормишкін про «листи щастя» від управлінь АПК в районах

Управління агропромислового розвитку в районах Миколаївщини відправляють главам фермерських та аграрних господарств листи з приводу якогось семінару громадської організації. Підприємці розцінюють це як схему «загнати» їх в громадську організацію і потім ставити палки в колеса. Глава департаменту АПК Олена Піскун при цьому не відповідає на дзвінки, щоб дати роз’яснення. Про це повідомив голова комісії з питань АПК в Миколаївській облраді, голова фракції «Наш край» в облраді Юрій Кормишкін.

Депутат зазначив, що багато керівників фермерських господарство області отримали листи. При цьому директор департаменту АПК Миколаївської облдержадміністрації Олена Піскун не виходить на зв’язок з Кормишкіним, який очолює профільну комісію в облраді.

Документ адресується керівникам господарств від управлінь АПК райдержадміністрацій, виконуючи лист директора департаменту АПК. Відзначається, що громадська організація «Агро Безпека України» пропонує керівникам сільгосппідприємств та фермерських господарств провести безкоштовний семінар на тему «Земля і захист агробізнесу в 2019 році». Кілька питань присвячені протидії рейдерству та захисту компанії в кримінальному провадженні. Свої пропозиції аграріїв просять надати до 3 травня.

З цього приводу Кормишкін зазначає, чому структурний підрозділ ОДА допомагає якійсь приватній організації: це розцінюється як спроба загнати аграріїв в чергову громадську організацію.

«У мене як і у моїх колег аграріїв напрошується цілком логічне запитання до чиновниці Олені Віталіївни (Піскун — ред.), Яке відношення якась приватна організація має до структурного підрозділу ОДА, і чому бюджетна організація їй допомагає? Адже чомусь все, крім чиновників департаменту агропромислового розвитку області розуміють, що це нова спроба за добре відпрацьованою старою схемою загнати підприємців в чергову ГО з «благими» намірами, щоб потім «узаконити» рейдерство і ставити палки в колеса неугодним», – звернув увагу депутат.

Він додав, що сподівається отримати від Піскун на найближчому засіданні комісії пояснення і нагадати про її функціональні обов’язки.

За матеріалами видання Мой город

Теги: , , , ,