У «Нашому краї» звинуватили «Нафтогаз» у відключенні обласних центрів від газу та запропонували рішення

Повернути гарячу воду в домівки громадян та припинити вигадувати нові правила вибивання боргів за комунальні послуги закликає владу партія «Наш край».  Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, поки українці думають, як заплатити за комуналку, влада відключає від газу обласні центри та вигадує нові механізми вибивання боргів.

“На початку травня через низький рівень розрахунків “Нафтогаз” відключив від газу Рівне та Чернігів.  Народ  біднішає, тарифи зростають, заборгованість теж збільшується, але влада не бачить іншого шляху як робити людей жебраками та відключати міста від газу. Влада повинна негайно втрутитись та повернути гарячу воду”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Співголова партії додав, поки  “Нафтогаз” відмикає від газу цілі обласні центри, влада запроваджує новий механізм вибивання боргів з громадян.

“В той час, коли українці сидять без гарячої води, влада вигадує нові механізми вибивання боргів з громадян. З 1 травня у разі несвоєчасної оплати комуналки споживач зобов’язаний заплатити пеню за кожен день прострочення. Ці зміни на користь лише постачальника газу, а сумлінних споживачів, які не мають боргів, він не захищає”, – повідомив Олександр Мазурчак.

Він закликав владу негайно втрутитися у цю ситуацію та сприяти поверненню гарячої води в домівки громадян.

«Потрібно працювати над зниженням тарифів та збільшенням доходів людей, а не придумуванням нових механізмів вибивання боргів. Також ми закликаємо уряд розробити механізми, які б стимулювали місцеву владу та підприємців зменшувати собівартість ЖК-послуг”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, з 1 травня НАК “Нафтогаз України” відключив постачання газу ТОВ «Рівнетеплоенерго» та ПАТ «Облтеплокомуненерго» (Чернігів) через низький рівень розрахунків компаній.

Теги: , ,