«Наш край» на Кривозерщині вітає ветеранів

 

Свій день представники «Нашого краю» в Кривоозерському районі присвятили відвідуванню учасників бойових дій Другої Світової війни. На території району на сьогодні проживає восьмеро. Представники районної організації на чолі з головою партії Павлом Бузінським відвідали сім населених пунктів, щоб віддати шану кожному ветерану.

«Я вже людина немолода. І пам’ятаю часи, коли колонна ветеранів на парадах до Дня Перемоги була найчисленнішою. Зараз тих, хто боронив нашу країну від нацистської когорти, залишилось одиниці. І хочеться, щоб вони знали, що ні ми, ні наші діти і онуки не забули про їх героїзм. Хочеться побажати їм, перш за все, здоров’я, родинного затишку та уваги від близьких», — розповів Павло Бузінський.

Зустріч з кожним ветераном проходила у зворушливій атмосфері. Сивочолі переможці ділилися спогадами про бойові роки, говорили про наболіле, дякували за увагу і турботу. На знак поваги кожному учаснику бойових дій було вручено подарунковий набір від обласної організації партії «Наш край».

 

 

 

 

Теги: , , ,