«Наш край» на Снігурівщині привітав учасників бойових дій Другої Світової війни

В цьому році українці відзначають 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Чим далі віддаляє час від тих подій, тим менше залишається серед нас безпосередніх учасників бойових дій, які вибороли мир під нашим небом у боротьбі з фашизмом.

На Снігурівщині наразі проживає сім учасників бойових дій. Попри вік і стан здоров’я вони залишаються активними учасниками життя громад. На прикладі їх патріотизму, силі духу та героїзму виховано не одне покоління снігурівчан. І сьогодні, напередодні знаменного свята, їх відвідали з привітаннями депутат обласної ради від «Нашого краю» Андрій Закусілов, голова Снігурівської районної адміністрації Інна Бойко,  голова районної ради Тетяна Мезіна.

«Увага і шана – це найменше, що ми можемо сьогодні зробити для наших ветеранів. З кожним роком їх стає все менше. І ми повинні використовувати кожну можливість відвідати їх, допомогти, просто вислухати. Представники «Нашого краю» в районі намагаються максимально прислухатися до потреб ветеранів, що проживають на Снігурівщині і прикладають максимум зусиль для вирішення їх проблем – лікування, вирішення житлово-комунальних питань. І цю допомогу ми надаємо постійно, без прив’язки до дат. А сьогодні хочеться їм просто вклонитися і висловити безмежну вдячність», — розповів Андрій Закусілов.

До 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні було виготовлено та  вручено кожному учаснику бойових дій  відзнаку «Ветеран війни». А приємним доповненням до слів привітання і вдячності стали подарункові набори від обласної організації партії «Наш край».

 

Теги: , , ,