«Наш край» у Веселиново привітав Ніну Денисюк з презентацією книги

Ніна Денисюк – поетеса, завідувачка Катеринівським сільським музеєм. В історичній книзі «Доля храмів Веселинівщини» зібрала результати семирічної копіткої роботи.

«У збірці вміщено архівні матеріали, спогади очевидців, коментарі священників про історію храмів Веселинівщини. Я дуже вдячна всім, хто об’єднався навколо ідеї залишити нащадкам добірку про нашу історію. Адже про більшість фактів, розміщених у книзі, дехто почує вперше», — розповіла авторка.

На презентацію зібралися друзі Ніни Іванівни, однодумці, меценати, депутати Веселинівської ОТГ та просто небайдужі до історії рідного краю люди. Долучився до привітань і голова Веселинівської РПО партії «Наш край» Сергій Свердан, вручивши автору книги грошову премію.

«Це лише маленька подяка за вашу роботу. Те, що ви, Ніно Іванівно, зробили для збереження історії нашого краю – просто неоціненно. Адже факти, зібрані у книзі, не відомі навіть нашому поколінню. А тепер можливість дізнатись про них мають і наші діти», — привітав авторку книги Сергій Свердан.

Під час презентації присутні мали можливість почути окремі історії, вміщені в книгу, від очевидців подій.

 

 

 

Теги: , ,