В Миколаївському районі «Наш край» вітав ветеранів

«Наш край» на чолі з головою Миколаївської районної організації партії Андрієм Добровольським привітали ветеранів району з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги нацизмом у Другій Світовій війні. Урочистості проходили в с. Ковалівка Миколаївського району.

Як розповідає Андрій Добровольський, представники Миколаївської районної організації політичної партії «Наш край» привітали вітальними листівками голів ветеранських організацій с. Безводнє — Сосулю Віктора Васильовича та с. Михайлівка — Карпенка Миколу Михайловича.
Після урочистого мітингу та покладання квітів пройшов 7-ий фестиваль патріотичної пісні «Не старіють душею ветерани» серед пенсіонерів та ветеранів Миколаївського району.

Андрій Добровольський від імені голови Миколаївської обласної партійної організації «Наш край» Юрія Кормишкіна вручив грошові премії шести вокальним колективам з с. Степове, с.Трихати, с.Іванівка, с.Кир‘яківка, 2 колективам с.Ольшанське.

Присутні сказали в свою чергу слова вдячності за привітання та підтримку голові обласної партійної організації Юрію Кормишкіну, голові районної партійної організації Андрію Добровольському та політичній партії «Наш край» в цілому.