Юрій Кормишкін привітав жителів Миколаївщини з Днем Перемоги!

Голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край», депутат миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін привітав жителів Миколаївщини з Днем Перемоги, закликаючи всіх пам’ятати, яку величезну ціну за мир заплатив народ багато років тому.

«З дитинства для мене День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пахне конваліями і бузком, які, ще будучи дітьми, ми щороку з почуттям шани і подяки дарували нашим, вже тоді немолодим, ветеранам.

Сьогодні нікому дарувати квіти, залишилися одиниці тих, хто героїчно захищав нашу землю. Але священна пам’ять про подвиг і самопожертву наших предків об’єднує покоління. Тільки особисто зіткнувшись з горем війни українці по-справжньому зрозуміли, яку величезну ціну за мир заплатив наш народ багато років тому.

Сьогодні, вітаючи всіх нас з цим святом, назавжди вписаним кров’ю в історію України, я закликаю кожного бути толерантним до почуттів один одного, прошу не забувати полеглих та шанувати живих. Бо тільки від нас залежить, яким буде мир на нашій землі!», — сказано в привітанні.

Теги: ,