«Наш край» зібрав ветеранів за святковим столом

Привітання, спогади, пісні.  Традиційно вже не перший рік депутат обласної ради від «Нашого краю» Андрій Закусілов 9 травня гостинно запрошує ветеранів Другої Світової війни в кафе «Ромашка» у Снігурівці, щоб привітати їх в неофіційній обстановці.

«Все менше залишається тих, хто в змозі відповісти на запрошення і прийти. Цього року до нас завітали та сіли за стіл спогадів 13 ветеранів. На мою думку, це головніше, ніж паради та концерти. Тут, у вузькому колі, ми можемо приділити їм більше уваги, вислухати, прислухатися до життєвої мудрості, якою залюбки діляться люди, у яких за плечима не один рік пережитих складних часів»,- розповів депутат.

До гостинного столу привітати ветеранів були запрошені голова Снігурівської районної адміністрації Інна Бойко та голова районної ради Тетяна Мезіна. У затишній атмосфері ветерани розповідали про роки своєї воєнної молодості, говорили про сьогодення. Згадували і про тих, хто ще не так давно також збирався за цим столом, але їх вже немає серед живих.

Зал наповнювала музика воєнних часів. Всі присутні із задоволенням дружно підспівували знайомі мелодії. Не залишились ветерани і без подарунків – отримали подарункові набори від голови партії «Наш край» в Миколаївській області Юрія Кормишкіна, капелана  Олександра Єфремова  та представників Червоного Хреста.

Теги: , , ,