Кормишкін заявив, що нардеп Вадатурський на своєму окрузі займається лише Баштанкою

У своїй роботі народний депутат України Андрій Вадатурський по виборчому округу №130 поставив пріоритетом розвиток лише міста Баштанка, інші  його не цікавлять. Таку думку висловив Юрій Кормишкін, голова партії «Наш край» в Миколаївській області, депутат обласної ради під час інтерв’ю інтернет-виданню «Мой город». Кормишкін зауважив, що між ним та Вадатурським (нардепом від округу, межі якого охоплюють виборчий округ самого Кормишкіна) комунікація не налагоджена.

«Він для себе, я вважаю, поставив в пріоритеті місто Баштанку, все інше – ні Нова Одеса, ні Березнегувате, ні Казанка, ні Снігурівка – для нього не існує. В Баштанці басейн, а в Снігурівці на початку навчального року забирається 900 тисяч гривень у місцевих шкіл на придбання шкільних меблів. Я не вважаю, що це є правильною роботою для депутата Верховної ради», – заявив депутат облради.

На думку Юрія Кормишкіна, те, чим займається в більшій мірі Андрій Вадатурський, не входить в основні обов’язки народного депутата України.

«Депутат Верховної Ради, в моєму розумінні, це людина, яка змінює, творить законодавчі акти, закони, а не будує басейни, ставить вікна, облаштовує дитячі майданчики на гроші, які платники податків заплатили в державний бюджет. Це робота депутатів районної, обласної або сільської ради. Народний депутат повинен прозвітувати про те, скільки він ініціював і втілив в життя законопроектів за свою каденцію», – підсумував він.

Теги: , , ,