Аграрна комісія Миколаївської облради відклала розподіл коштів від компенсації втрат сільгоспвиробництва, щоб детальніше вивчити питання

У вівторок, 14 травня, при розгляді питання «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Миколаївської області» члени депутатської комісії з питань АПК проголосували проти винесення на розгляд сесії пункту про розподіл коштів компенсації від втрат сільгоспвиробництва, які пропонувалося спрямувати до місцевих бюджетів.

Відомо, що на рахунку обласного бюджету Миколаївської області накопичуються кошти від компенсації втрат сільгоспвиробництва. Департаментом агропромислового розвитку запропоновано з метою їх використання спрямувати накопичення до місцевих бюджетів шляхом надання субвенцій.

Свою думку з цього приводу висловив голова комісії, депутат обласної ради від партії «Наш край» Юрій Кормишкін.

«Я запропонував би департаменту агропромислового розвитку на наступній комісії доповісти, скільки куди коштів направляється. Ми сьогодні не знаємо, скільки було отримано і вже хочемо їх якось розподіляти. Я пропоную не виносити дане питання на розгляд сесії. Давайте розглянемо його ретельніше на наступній комісії. А якщо воно так горить, то чому ви його виносите на розгляд лише в травні, а не в березні, наприклад? Ми взагалі не знали про це питання і про проблеми, які виникають у зв’язку з його неприйняттям. У мене є пропозиція, як у голови комісії, залишити це питання для детального вивчення всієї інформації», – зауважив Кормишкін.

В процесі голосування прийнято рішення не виносити вищезазначене питання на розгляд сесії.