Перший тест для Зеленського на посаді — внесення децентралізації в конституцію

Скласти тест на підтримку громад та закріпити децентралізацію в основному законі країни закликає Володимира Зеленського партія “Наш край”. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, новообраний Президент має скласти тест на підтримку децентралізації та внести її до Конституції.

“Наближається час інавгурації новообраного Президента Володимира Зеленського. Він уже пообіцяв ряд першочергових ініціатив. Але в “Нашому краї” очікують, що Зеленський першочергово запропонує зміни до Конституції, які остаточно закріплять об’єднані територіальні громади в Основному законі. Це стане першим тестом для Зеленського на посаді”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Співголова партії наголосив, Зеленський має довести свою прихильність просуванню реформ в Україні та підтримати одну з найважливіших реформ.

“Процес децентралізації влади в Україні триває, усе більше громад отримують нові повноваження та фінансові ресурси. У наступному році чергові місцеві вибори мають відбутися на новій територіальній основі. Але без внесення ОТГ до Конституції реформа може бути спущена на гальмах”, – переконаний Олександр Мазурчак.

Теги: , , , ,