Миколаївська облрада звернеться до Кабміну, щоб створити госпітальний округ в Варварівці

У вівторок, 14 травня, на постійній комісії з питань АПК Миколаївської облради підтримали звернення до уряду щодо створення на Миколаївщині п’ятого госпітального округу.

Така ініціатива пов’язана з аварійністю Варварівського мосту. А отже, раз існує ймовірність його обвалу і втрати сполучення з містом, Миколаївська область потребує створення мінімум ще одного госпітального округу, який попередньо планується зробити на базі діючої Миколаївської центральної районної лікарні у Варварівці.

Голова аграрної комісії, депутат обласної ради від партії «Наш край» Юрій Кормишкін зазначив, що раніше депутати облради пропонували створити більше округів, але ця пропозиція не була підтримана. І крім Миколаївського району, зараз такі ж госпітальні округи можуть стати необхідні по тій самій причині в Очаківському і в Березанському районах.

«Зараз ми бачимо, що у Варварівці, в Очакові госпітальний округ також потрібний. Упевнений, що така ж ситуація буде і в Казанці, і в Березнегуватому. Тому що з Казанки ніхто не доїде до Баштанки без наявності доріг. Є рішення районних сесій Очаківського, Миколаївського та Березанського районів. Так що я пропоную підтримати. Може нас в Києві почує вже новий Кабмін», — резюмував Кормишкін.

Нагадаємо, в Миколаєві Варварівський міст знаходиться в аварійному стані. Вперше про аварійність Варварівського моста заговорив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич ще у вересні 2017 року. У березні 2018 року департамент ЖКГ оголосив тендер на розробку проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту Варварівського моста, але з фірмою розірвали договір. 15 березня 2019 року департамент ЖКГ знову оголосив тендер.

 

Теги: , ,