«Нашекраєвец» Володимир Поточняк запропонував лікарям лікувальних установ активізувати роботу зі списання старого медобладнання

Депутати Миколаївської облради погодили розгляд на сесії 16 травня питань про списання майна з балансу обласної клінічної лікарні та обласної офтальмології. Про це йшлося у вівторок, 14 травня, на засіданні постійної депутатської комісії облради з питань соціальної політики та охорони здоров’я.

З проханням підтримати списання медобладнання з лікувальних установ до депутатів звернувся начальник обласного управління охорони здоров’я Павло Георгієв.

Депутат від «Нашого краю» Андрій Закусілов поцікавився, хто входить до складу комісії, яка дають висновок про непридатність обладнання. Георгієв відповів, що до оцінки майна залучають сертифіковані організації.

Депутат облради, головний лікар обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Володимир Поточняк запропонував лікарям лікувальних установ активізувати роботу зі списання старого медобладнання. За його словами, після списання «непотрібу» буде видно реальну картину матеріально-технічного забезпечення лікарень.

«У кожної установи є по 3-5 апаратів УЗД, 3-4 ендоскопічних пристроїв. Але це все непотріб, яке потрібно списувати. Головні лікарі повинні активізувати роботу зі списання. Потім ми дійсно будемо бачити, яка ситуація і можна буде реагувати. У мене в госпіталі було п’ять апаратів УЗД, і жоден з них не працював. Я три списав, ще два потрібно», — сказав Поточняк.

Депутати одноголосно проголосували за розгляд на сесії питань про списання медобладнання.

Теги: ,