Депутати підтримали пропозицію голови фракції «Наш край» Юрія Кормишкіна і взяли під контроль управління комунальним майном

Сьогодні, під час сесії обласної ради при голосуванні за пропозицію Юрія Кормишкіна забрати в ОДА право управління майном спільної власності і передати обласній раді, не голосувало 14 з 38ми присутніх депутатів, а отже з першої спроби рішення не було прийнято.

«Цікаво було чути наших колег-депутатів. Ми тільки що всю сесію виступали, яка адміністрація погана, вона нічого не робить. По «Іскрі», по «Шмідту», по комунальним всім підприємствам – аеропорт, типографія збиткові. Зараз пропонуємо забрати повноваження. І знову щось не так», — виступив Юрій Кормишкін.

Як зауважив депутат, уже 19 років у обласної ради не було цих повноважень, хоча в інших областях комунальним майном керують саме ради. Керівники комунальних підприємств звільняються з адміністрації, приймаються в апарат обласної ради. І тоді депутати самі вирішують, кого призначати, а не адміністрація пропонує. За процедурою, є два місяці, щоб провести передачу майна, але потрібно прийняти рішення зараз.

«Ми три роки про це говоримо, давайте заберем ці повноваження. Тим більше адміністрація не проти. Ви всі так хотіли, а тепер не хочете. Щось непослідовно», — підсумував Юрій Кормишкін.

З другої спроби депутати підтримали пропозицію Юрія Кормишкіна була та взяли на себе управління комунальним майном.

Теги: , ,