«Надія» підвисла в повітрі », — депутат від «Нашого краю» зажадав звіту про ситуацію з ремонтом спорткомплексу в Миколаєві

Депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Сергій Кантор зажадав, щоб чиновники мерії відзвітували про ситуацію з ремонтом спорткомплексу «Надія», який почали в минулому році. Про це Сергій Кантор сказав сьогодні, 16 травня, під час сесії Миколаївської міської ради.

«До мене звернулися баскетболісти. Їх хвилює питання про долю «Надії». Починали працювати з дахом, енергоефективність, потім УКБ (Управління капітального будівництва) з’явився. А «Надії» немає, і кінця не видно. Що там з дахом? Що там з закінченням робіт? На сьогоднішній день «Надія» підвисла в повітрі»,- сказав Сергій Кантор.

У свою чергу, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич дав профільному заступнику Юрію Степанцю протокольне доручення надати інформацію про ситуацію зі спорткомплексом: на якому етапі ремонтні роботи і що потрібно для того, що завершити їх.

Нагадаємо, що після того, як в Миколаєві вранці 24 жовтня спортшколу «Надія» затопило дощем через відкритий на час ремонту даху, паркет дав перші тріщини.

Сам начальник управління капітального будівництва Миколаївської міської ради Роман Бохинь і раніше заявляв, що не бачить нічого критичного в тому, що дощ залив дорогий паркет в спортшколі «Надія», а заступник мера Юрій Степанець розповів, що міська влада не може нікому виловити претензії за залиту водою «Надію».

У той час у Сєнкевича заявили, що до кінця року планують відремонтувати до 30% площі даху спортивної школи «Надія» в Миколаєві. А в Управлінні капітального будівництва Миколаївської міської ради зараз не знають, скільки грошей буде виділено з бюджету на продовження робіт в спортшколі «Надія».

Теги: , ,