«Наш край» у Врадіївському районі потурбувався про чистоту довкілля

Ініціатором проведення толоки на території Врадіївського лісництва стала районна організація партії «Наш край».

«Ми заздалегідь розмістили оголошення, в якому запрошували приєднатися всіх охочих. Адже місце, яке ми розчищували від сміття  — це місце відпочинку наших земляків на території Врадіївського лісництва. Тут врадіївці люблять відпочивати сім’ями. Але, щоб відпочинок був приємним, ми вже не перший рік ініціюємо таку толоку, адже після зими тут дуже багато сміття», — розповів керівник фракції «Наш край» в районній раді Ігор Сало.

Під час прибирання було наведено лад на більше ніж 500 кв.м території лісництва. Учасники вивезли сміття та розставили сміттєзбірники для того, щоб відпочиваючі мали можливість прибрати після себе.

Нагадаємо, що напередодні Дня Землі обласною організацією партії було запущено проект «Наш квітучий край», щоб нагадати мешканцям Миколаївщини про необхідність зберігати довкілля та слідкувати за чистотою населених пунктів та прилеглих територій. За підсумками проекту, найактивнішим визначено Кривоозерський район. Та представники «Нашого краю» і надалі турбуються про збереження довкілля.

 

 

 

 

Теги: , , ,