«Наступного тижня аграрна комісія відвідає Єланець і Нову Одесу через можливу загрозу екологічної катастрофи», — Ю.Кормишкін

Голова аграрної комісії Миколаївської облради, голова партії «Наш край» Юрій Кормишкін заявив, що на наступному тижні члени комісії відвідають Нову Одесу і Єланець у зв’язку з екологічною ситуацією, яка там склалася. Про це йшлося під час сесії Миколаївської обласної ради у четвер, 16 травня.

Нагадаємо, в Єланці вже більше місяця триває конфлікт навколо встановлення сонячних батарей. А в Новій Одесі назріває екологічна катастрофа через викид відходів маслозаводу в річку.

Так, під час сесії «укроповець» Григорій Марін запропонував організовувати «День обласної ради» в Новій Одесі із залученням правоохоронних органів, структури облдержадміністрації, депутатського корпусу та профільних комісій для вирішення екологічної ситуації. Але ця пропозиція не була підтримана депутатами.

У свою чергу, голова комісії з питань АПК Юрій Кормишкін підкреслив, що зібрати більше 30 депутатів в районі буде важко. Тому аграрна комісія відвідає наступного тижня Нову Одесу і Єланець для вирішення даного питання.

«Ми тільки говорили з членами комісії з питань АПК, ми пропонуємо на наступному тижні виїхати і в Нову Одесу, і в Єланець комісією з питань АПК. Я впевнений, що сесія проголосує за дану пропозицію. Але не приїде 34 депутата в кожен район. Комісія з питань АПК готова виїхати в ці два райони на початку наступного тижня», — зазначив Кормишкін.

Раніше повідомлялося, що жителі Нової Одеси готові перекривати трасу через назрівання екологічної катастрофи.

Теги: , , , ,