«Наш край» відзначив Міжнародний день вишиванки у Веселиново

Веселинове приєдналося до святкування Міжнародного дня Вишиванки та Дня Європи. Учнівська молодь, одягнена у вишиванки продемонструвала свою любов до народних традицій. Чудовий концерт підготували учні Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та учні Гуманітарної гімназії.

Настрій створювало звучання українських народних пісень, які підхоплювали всі присутні.

Веселинівська районна організація партії » НАШ КРАЙ» на чолі з головою Сергієм Сверданом визначили  переможців конкурсу «Українська родина», за умовами якого всі члени родини на святі мають бути одягнені у вишиванки. Переможцями стала сім’я Світлани Благоразумної  — мама, донька та син були одягнені в традиційне українське вбрання в одному стилі.

Нагородою від «Нашого краю» відзначена Олена Феня за сучасну українську вишиванку. Подарунок також отримала Наталія Гурба, яка презентувала свої картини з бісеру. Призом за чудову концертну програму до свята відзначені учасники Гурту » Край» —  вихованці дитячої музичної школи с. Веселинове під керівництвом Юрія Дрозда.

«Українська вишиванка — це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Український День вишиванки підтримають у більш ніж 50 країнах світу. Коли започатковували святкування Дня вишиванки, то ніхто собі за мету не ставив, щоб воно розрослося до світових масштабів. Тому було приємною несподіванкою, коли у 2014 році наше свято вийшло за межі нашої країни і стало вже Всесвітнім днем вишиванки. Ми маємо пишатися, що ми – українці», — звернувся до присутніх Сергій Свердан.

Веселинівська ЗОШ І-ІІІ ст провела  флеш-моб  » Українська вишиванка»,  в якому були задіяні найкращі учні школи з першого по одинадцятий клас. Діти в традиційних костюмах у дворі школи відтворили фігуру вишиванки та виконали танець з вишитими рушниками.