«Легко критикувати, а от приймати рішення і нести за них відповідальність – це трохи інше», — депутат Поточняк

Депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край», головний лікар Госпіталю ветеранів війни Володимир Поточняк не вбачає в голосуванні за перерозподіл бюджету області власного конфлікту інтересів та вважає, що позиція Івана Кухти з приводу саме даного голосування не більше, аніж плетіння політичних інтриг.

«У мене не на стільки достатньо депутатського досвіду, як у Івана Кухти для того, щоб з приводу та без приводу заявляти про конфлікт інтересів. Вдячний Івану Васильовичу за те, що він, будучи настільки зайнятою людиною, що, навіть, не з’явився на сесію обласної ради, знайшов час для того, щоб проаналізувати хід голосування за соціально-важливі питання для забезпечення життєдіяльності області. Зі свого боку обов’язково звернусь за роз’ясненнями до юридичного відділу обласної ради та, в разі порушення чинного законодавства, понесу ту відповідальність, яка передбачена», — підкреслив Володимир Поточняк.

Також депутат відзначив, що, якби питання по голосуванню за бюджет було винесене повторно, він би голосував знову, бо не прийняти рішення означає поставити під загрозу всю програму реорганізації закладів охорони здоров’я та не тільки.

«В моєму розумінні, депутат обласної ради повинен нести відповідальність перед своїми виборцями, а не пересиджувати десь засідання сесій. Це недержавницька позиція. Легко критикувати, писати запити, а от приймати рішення і нести за них відповідальність – це трохи інше. Я лікар. До мене рідко приходять з гарними новинами. В більшості своїй люди приходять з бідою, тоді, коли здоров’я підкосило. Я бачу, що потрібно для того, щоб забезпечити їхнє повноцінне лікування, я бачу, що потрібно для того, щоб медичні заклади області мали можливість надавати якісні послуги населенню, а лікарі — повертати здоров’я людям. І я бачу скільки всього не вистачає для того, щоб медична допомога була оперативною, якісною і надавалися в повному обсязі. Повірте, нам потрібно прийняти ще з десяток таких бюджетів для того, щоб підняти нашу медицину. І, як депутат обласної ради, член Постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму, як лікар, я готовий і надалі нести відповідальність та робити все від мене залежне для того, щоб розвивати медичну галузь», — підкреслив депутат.

 

Теги: , ,