Мікропроекти від «Нашого краю» для вирішення макропитань

Завдяки депутатам обласної ради від «Нашого краю» в районах області буде реалізовано двадцять мікропроектів.

Так, в Єланецькому районі при підтримці Юрія Кормишкіна ухвалено фінансування на встановлення дитячих вуличних майданчиків у селах Калинівка та Уральське, а також спортивних майданчиків у селах Маложенівка та Кам’янка. На встановлення кожного об’єкту буде витрачено по 100 тис. грн.

При підтримці Олени Донченко при реалізації мікропроекту у Снігурівську опорну школу та Снігурівську ЗОШ № 3 буде придбано та встановлено систему доочистки питної води (123 тис грн) , а в селі Бурханівка з’явиться башта Рожновського для потреб жителів села (180 тис грн).

Андрій Закусілов продовжує роботу над покращенням матеріально-технічної бази Снігурівської ЗОШ № 3. Наразі захищено три мікропроекти, завдяки яким в школі буде проведено, по-перше, поточний ремонт спортивної зали (179 тис грн); по-друге, поточний ремонт підлоги (179 тис грн) і буде зроблено ремонт електрообладнання та електроосвітлення спортивної зали та прилеглих приміщень (179 тис грн).

В Очаківському районі за ініціативою депутата обласної ради Хасана Гемаєва буде повністю оновлено обладнання для кабінету фізики в Очаківській ЗОШ № 4 (180 тис. грн). В ДНЗ № 2 «Золота рибка» буде придбано обладнання для харчоблоку (171 тис. грн). А в Очаківській ДЮСШ облаштують зал для боротьби дзюдо (177 тис.грн).

У Новобузькому ДНЗ «Пролісок», завдяки реалізації мікропроекту, підтриманого Володимиром Поточняком, буде відремонтовано огорожу(105 тис. грн.). У Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету планується придбати стільці для актової зали (200 тис.грн).

В Миколаївському районі, інтереси якого в обласній раді представляють Рустамджан та Тахір Садрідінови, буде придбано та встановлено обладнання для шкільної їдальні у Веснянській ЗОШ. (259 тис.грн)

Депутат Григорій Ташлик на звернення керівників навчальних закладів взяв участь у підготовці та захисті  трьох проектів по Вознесенському району. Завдяки їх реалізації буде організовано освітній простір для першого класу у Щербанівській ЗОШ на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа». (112 тис. грн). У Тімірязівському дошкільному навчальному закладі буде здійснено заміну вікон (179 тис. грн). А в Яструбинівській ЗОШ обладнано кабінет предметів художньо-естетичного циклу. (68 тис. грн).

Завдяки Івану Чіпаку реалізовано мікропроект, при фінансуванні якого у Казанківську районну лікарню буде придбано новий апарат УЗД, що покращить якість медичного обслуговування жителів району(600 тис).

Всього при підтримці членів депутатської фракції «Наш край» в обласній раді на вирішення проблем та покращення умов, завдяки реалізації мікропроектів, до районів буде залучено майже чотири мільйони гривень.

Варто зауважити, що керівник обласної організації партії «Наш край» в Миколаївській області визначив одним з пріоритетів своєї роботи та роботи партії на 2019 рік – ініціювання і реалізацію проектів у сферах освіти і охорони здоров’я. Відповідне рішення було підтримано всіма місцевими організаціями партії.

 

Теги: , , ,