У Миколаєві госпітальна рада дала «добро» на закупівлю ангіографа для лікарні №1

 

На засіданні Госпітальної ради Миколаївського госпітального округу одноголосно підтримано пропозицію з придбання та встановлення ангіографічного обладнання в міській лікарні № 1. Про це повідомив член Госпітальної ради, депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Сергій Карцев.

«Створення в Миколаєві, на базі лікарні №1 на Володарського, сучасного Центру серця і його необхідність для серцево-судинних діагностик, очевидна для багатьох. Сучасний ангіограф — це унікальна рентгенівська система, яка дозволяє лікарям оперативно розпізняти зміни, що відбуваються в судинах і тканинах. Якісне та точне зображення дає детальну картину процесів, що відбуваються. Крім того, подібні апарати дозволяють зробити процес обстеження пацієнта простим, швидким і якісним. Простота управління апаратом оптимізує роботу лікаря. Цей Центр потрібен місту і городянам», — підкреслив Сергій Карцев.

Ангіографія – клас методів контрастного дослідження кровоносних судин, що використовується в рамках рентгенографічних, рентгеноскопічних досліджень, в комп’ютерній томографії, магнітно-резонансній томографії, застосовуваний в гібридній операційній.

В засіданні також взяли участь представники Березанського, Миколаївського, Новоодеського та Очаківського районів. Про це повідомляють в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

На засіданні було розглянуто та одноголосно затверджено Положення про Госпітальну раду Миколаївського госпітального округу. Присутні обмінялися пропозиціями щодо затвердження Плану розвитку Миколаївського госпітального округу на 2019-2022 рр. і своїм баченням основних завдань, розвитку і співпраці закладів охорони здоров’я в умовах існування Миколаївського госпітального округу.

 

Теги: , ,