«Наша команда підтримає Інну Бойко», – Кормишкін про вибори в Снігурівській ОТГ.

На місцевих виборах у ради об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 30 червня 2019 року, голова партії «Наш край» у Миколаївській області Юрій Кормишкін на посаду голови Снігурівської ОТГ підтримає кандидатуру Інни Бойко. Про це він заявив в ході інтерв’ю інтернет-виданню «Мой город».

«Вибори повинні були відбутись ще в квітні 2018 року. Але діючий міський голова Леонід Голобля на той час заблокував рішення міськради щодо об’єднання територіальних громад. У нас би вже більше року існувало ОТГ. Голобля тоді цього не хотів. Якщо він захоче балотуватись на майбутні вибори, то в мене буде до нього риторичне питання – чому він не хотів в ОТГ, а зараз захотів балотуватись», – зазначив Юрій Кормишкін.

Голова «Нашого краю» в області розповів, що він також буде балотуватися за партійними списками на виборах до Снігурівської міської ради.

«Коли було зареєстровано список кандидатів в депутати ще в грудні 2018 року, я там був поданий першим у списку партії «Наш край» для того, щоб люди бачили, що йде голова партії і 26 кандидатів – ті люди, які розділяють мою політику в Снігурівці. Чи буду я першим у списку на майбутніх виборах – це вирішиться незабаром на зборах кандидатів у депутати всіх ОТГ, і ми приймемо рішення, хто буде першим у списку», – додав він.

Окрім того, на запитання, кого планує підтримати його команда на посаду голови Снігурівської ОТГ, Юрій Кормишкін заявив, що, як і в минулому році, його команда підтримає Інну Бойко.

 «Коли ми збирались ще в листопаді з кандидатами в депутати, було прийнято рішення, що ми підтримаємо Бойко, тоді вона йшла самовисуванцем. Як вона зараз піде – це її рішення. Наша команда буде підтримувати її», – резюмував голова партії.

Теги: , , ,