«Ті, хто проголосував «за », зняли з себе головний біль» — Кормишкін про голосування депутатів за розпорядження комунальним майном області

Тепер деякі депутати Миколаївської обласної ради будуть позбавлені можливості критикувати роботу губернатора Миколаївської області — так вважає голова партії «Наш Край» в Миколаївській області, депутат облради Юрій Кормишкін. Адже в четвер, 16 травня, на позачерговій сесії було прийнято рішення про передачу права управління майном спільної власності обласній раді.

«Протягом останніх трьох років ми все говорили про те, щоб забрати повноваження в ОДА. Про це багато говорилося, але в реаліях, коли питання внесли до порядку денного, багато депутатів захотіли вивчити дане питання більш докладно. А що вивчати? Було достатньо часу для цього. Ми зараз говоримо, що кінотеатр «Іскра» в поганому стані, інфекційна лікарня в жахливому стані. Так давайте тепер візьмемо собі повноваження і будемо самі ними керувати», — зазначив Юрій Кормишкін.

На його думку, тепер, коли рішення прийнято, багатьом депутатам не буде за що критикувати керівництво ОДА.

«Багатьом депутатам цього вже не хотілося, тому що вони розуміли одне — не буде за що критикувати нову владу. Хочу сказати тим депутатам, хто проголосував «за» — вони з себе зняли головний біль, і вже нема за що критикувати нового губернатора «опозиційним» депутатам», — вважає глава партії «Наш край».

Нагадаємо, у четвер, 16 травня, під час засідання сесії Миколаївської облради депутатами з першого разу не було підтримано пропозицію Юрія Кормишкіна про передачу права управління майном спільної власності. З другої спроби депутати проголосували за те, щоб взяти на себе управління комунальним майном області.

 

 

Теги: , , ,