«Долю Миколаєва не може вирішувати одна людина», — Сергій Кантор

Депутат Миколаївської міської ради від фракції «Наш край» Сергій Кантор розкритикував роботу містобудівної ради мерії і закликав архітекторів взятися за розвиток міста і використання бюджетних грошей на реалізацію масштабних проектів.

Про це стало відомо 28 травня в ході засідання містобудівної ради.

За словами депутата, він і його колеги не повинні займатися реалізацією масштабних соціальних та інфраструктурних об’єктів, бо у них немає для цього відповідної освіти.

«Я прийшов на засідання тільки для того, щоб статус містобудівної ради був найвищим в місті, щоб без цієї ради в місті нічого не робилося. Коли у нас не було грошей в бюджеті міському, тобто були якісь копійки нещасні, коли ми намагалися розподілити 15-20 мільйонів на ремонт дахів, доріг і так далі. Це було у свій час, коли ніяких масштабних проектів не робилося. А сьогодні, коли з’явилися гроші, статус містобудівної ради повинен бути піднятий під саму верхню планку. Повз вас нічого не повинно пройти! Потрібно дивитися в майбутнє! Зараз мова йде про мільярди гривень, які люди сплачують до міського бюджету. Не може один депутат, з певною партійною приналежністю, у якого в колоді 26 або 48 депутатів, вирішувати долю цього міста. Вирішувати долю цього міста повинна рада з людей, яким бог дав дар -архітектори. Ви повинні все вирішувати, ви повинні дивитися на розвиток міста правильно», — заявив Сергій Кантор.

Сьогодні містобудівна рада Миколаївської міськради з третього разу затвердила попередній проект реконструкції Флотського бульвару в Миколаєві. Відзначимо, що проект реконструкції Флотського бульвару не передбачає об’єднання з проектом реконструкції Соборної площі.

Теги: , ,