«Наш край» привітав дітей у Новоолександрівському ДНЗ Баштанського району

Щорічно 1 червня у всьому світі відзначається Міжнародний День захисту дітей.

Насамперед, це свято для дітлахів, а ще воно нагадує суспільству про необхідність дбайливого ставлення до малечі. Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш край» у рамках власного проекту «Наша турбота кожній дитині» ініціювала проведення заходів до святкування Дня захисту дітей у містах і районах Миколаївської області. Сьогодні представники Баштанської районної організації партії «Наш край» завітали до дошкільного навчального закладу села Новоолександрівка Баштанського району.

Дитячий садочок у Новоолександрівці відвідує 20 дітлахів, віком від двох до шести років. З порогу гостей закладу поглинає затишок і тепла, майже домашня атмосфера. Ще до початку заходу малюки із задоволенням знайомились та спілкувались з гостями – ще одне свідчення того, що вони ростуть і виховуються у безпеці, з довірою до оточення. Керівник садочку Леся Курчик, приступивши до керування,  змогла об’єднати навколо себе однодумців. І з напівзруйнованої будівлі за сімнадцять років колектив, при підтримці громади, створив затишний острів дитинства, куди із задоволенням поспішають малюки.

«Все, що ви бачите в групі, на майданчику, зроблено своїми руками. Ігрові куточки, декор газонів. Наші вихованці – активні учасники життя села, без нас не обходиться жодне свято, завжди співпрацюємо з Будинком культури, бібліотекою. Дуже вдячні, що напередодні свята районна організація партії «Наш край» завітала до наших дітей. Подивіться, скільки емоцій. Заради цих посмішок ми живемо», — розповіла Леся Курчик.

Разом із малюками гості поринули в країну дитинства – співали, долучилися до ігрової програми,  запустили літачки з мріями.

«Всі ми родом з дитинства. Навіть я, сивочолий дідусь, зараз відчув себе малюком, коли став у коло з дітьми. Немає нічого ніжнішого, ніж дитячі обійми і нічого щирішого, ніж радість в очах дитини. Заради них ми працюємо, живемо. Заради них намагаємось відродити нашу рідну Баштанщину», — розповів голова Баштанської РПО Петро Жигалкін.

Приємним доповненням до розваги стали подарунки від обласної організації партії «Наш край» вихованцям Новоолександрівського дитячого садочку.

Представники партії у рамках проекту завітають до дітей майже в усіх куточках області. Ми впевнені, якщо завдяки тобі в цей день засяяло посмішкою обличчя хоча б одної дитини, ти прожив його не дарма.

 

Теги: , , ,