Депутат обласної ради від «Нашого краю» Григорій Ташлик подарував свято дітям Дорошівки

Дорошівський загальноосвітній заклад середньої освіти у Вознесенському районі ніколи не залишається поза увагою депутата обласної ради Григорія Ташлика. Напередодні Міжнародного дня захисту дітей двадцять обдарованих учнів школи отримали у якості винагороди квитки від депутата на дитячий фестиваль «Крок до мрії».

«В цих юних громадянах – наше майбутнє. І дорослій людині, а тим більше дитині важливо знати, що її досягнення ціняться. Ці діти цілий рік сумлінно працювали, прагнули до кращого. Я хочу, щоб вони відчули радість від своїх старань. І ця поїздка та участь у святі творчості такого рівня, на мою думку, буде гідною винагородою», — розповів Григорій Ташлик.

Школярі Дорошівського закладу мали можливість стати активними учасниками фестивалю талантів, долучившись до участі в конкурсах, інтерактивних іграх.

«Хочемо подякувати Григорію Володимировичу за щасливий день в житті наших дітей. Всіх емоцій не передати. Крім всього, висловлюємо подяку нашому другу-депутату від дітей, вчителів, батьків школи за постійну підтримку у навчально-виховному процесі», — розповіла директор закладу Любов Кузнєцова.

Нагадаємо, що Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш край» у рамках власного проекту «Наша турбота кожній дитині» ініціювала проведення заходів до святкування Дня захисту дітей у містах і районах Миколаївської області.

 

 

Теги: , ,