Юрій Кормишкін завітав на свято до дітей Єланецького району

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Представники обласної організації партії «Наш край» на чолі з головою Юрієм Кормишкіним завітали до сіл Новоолександрівка та Калинівка Єланецького району, щоб привітати малюків Єланеччини.

«Ранок почався з приємностей. Завітали до Новоолександрівки та Калинівки на святкування до Дня захисту дітей та привітали найголовніших їх мешканців. Я батько 4 дітей. Для мене сьогоднішній день особливий. День захисту дітей — це нагадування кожному дорослому про ту відповідальність, яка лежить на кожному з нас за майбутнє малечі. Коли я зранку виїхав з дому, мої діти сказали: «Тату, а ти куди? Сьогодні ж свято». Пообіцяв , що ввечері буду вдома, а наразі ми тут, щоб привітати кожного з присутніх. Бажаю всім дітям інколи слухатись батьків, завжди вчителів та бути щасливими», — розповів Юрій Кормишкін на свої сторінці у мережі «Фейсбук».

Депутат оголосив громадам приємну звістку —  щоб канікули дітей були цікавими та насиченими, подарунком для них стануть сучасний футбольний майданчик зі штучним покриттям та ігровий майданчик. Вже незабаром розпочнуться будівництво та монтажні роботи. А сьогоднішній день насиченим та яскравим зробили веселі конкурси, майстер-класи, фарби, кольорова крейда, морозиво та інші подарунки.

Нагадаємо, що Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш край» у рамках власного проекту «Наша турбота кожній дитині» ініціювала проведення заходів до святкування Дня захисту дітей у всіх містах і районах Миколаївської області.

 

 

 

Теги: , , ,