В смт. Веселинове малеча разом з представниками партії «Наш край» відзначила День захисту дітей.

В рамках власного проекту Миколаївської обласної організації партії «Наш край» під назвою «Наша турбота кожній дитині» в селищі міського типу було проведено ряд заходів до Дня захисту дітей. Ініціатором виступив голова Веселинівської районної організації партії Сергій Свердан.

Як розповів голова Веселинівської РПО для дітей було проведено різноманітні конкурси та ігри на спритність, кмітливість та козацьку міцність. На захід були запрошені аніматори, які створили тунель бажань, в якому діти могли озвучити свої найзаповітніші мрії, А також малечу почастували солодощами та морозивом.

«Дитинство – це найкраще, що може бути. В цей період свого життя людина мусить відчувати щастя, радість, любов та турботу. Ми дорослі несемо відповідальність за дитинство наших дітей і якщо ми в змозі сьогодні робити так, щоб посмішки на дитячих обличчях були частіше – ми це просто змушені робити. Я вдячний усім, хто долучився до нашого свята. Дякую дітям за активну участь і нескінченну енергію, якою вони зарядили і нас. Дякую батькам за те, що гарно виховуєте своїх дітей. І хочу усім побажати миру, злагоди та щастя нашим дітям. Вони – це найдорожче, що є у кожного з нас», — сказав Сергій Свердан.

Всі учасники отримали подарунки  та листівки від РПО партія «НАШ КРАЙ» Батьки в свою чергу подякували представникам «Нашого краю» за чудове свято подароване їх дітям.

Нагадаємо, що Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш край» у рамках власного проекту «Наша турбота кожній дитині» ініціювала проведення заходів до святкування Дня захисту дітей у всіх містах і районах Миколаївської області.