В Калинівській громаді «Наш край» визначився з кандидатами в депутати та головою

На перших виборах в об’єднані територіальні громади, які відбудуться 30 червня, в Калинівській ОТГ «Наш край» представлять 14 кандидатів в депутати та кандидат на посаду сільського голови. Кандидатури було підтримано та затверджено на зборах Єланецької районної організації партії «Наш край», яка відбулась днями в с. Калинівка.

Серед кандидатів освітяни, медики, працівники сільського господарства, місцевого самоврядування, господарники – люди, які готові працювати на розвиток своєї громади. В зборах взяв участь і голова Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрій Кормишкін, який впевнений, що та команда, яка сьогодні іде на вибори від «Нашого краю», здатна забезпечити розвиток Калинівської громади.

«Калинівська об’єднана територіальна громада є першою в районі, яка стала на шлях об’єднання і взяла на себе відповідальність за благополуччя та розвиток своїх сіл, життя кожної людини. Впевнений, що та команда, якою ми йдемо на вибори, здатна не просто працювати, а стати прикладом для інших сіл Єланецького району. Прикладом того, як самостійно потрібно приймати рішення, як і що потрібно робити для благополуччя своїх людей, для розвитку своєї малої батьківщини. Кожен з кандидатів разом з нашою командою пройшов шлях побудови громади і тепер кожен з нас повинен здобути перемогу на виборах та втілити все задумане в життя. Всі плани по розвитку Калинівської громади повинні бути втілені. І я впевнений, що при підтримці жителів Калинівки, Маложенівки, Новоолександрівки, Уральського, Богодарівки, Кам’янки, сіл Водяне та Веселий Поділ, які прийдуть на вибори та долучаться до нашої команди, нам вдасться зробити Калинівську ОТГ розвиненою, стабільною та перспективною громадою. Вірю в це і буду робити все для того, щоб так і було», – сказав Юрій Кормишкін.

Команда партії «Наш край» у виборах до ради Калинівської сільської ОТГ Єланецького району:

 1. Кокуца Галина Василівна, 22.12.1969, освіта вища, директор Калинівської ЗОШ.
 2. Каютич Тетяна Дмитрівна, 01.02.1966, освіта професійно- технічна, працює бухгалтером в ТОВ СГВП « Агро-Флагман».
 3. Кульбачинська Оксана Олександрівна, 01.09.1978, освіта вища, працює секретарем виконкому Калинівської сільської ради.
 4. Сікердей Олександр Іванович, 20.08.1964, освіта загальна середня, одноосібник.
 5. Полудень Ірина Іванівна, 10.06.1975, освіта загальна середня, працює заготівельником молочної продукції в ТОВ СГВП «Правда».
 6. Деменко Геннадій Миколайович, 03.09.1977, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець.
 7. Воробйов Микола Миколайович, 26.08.1959, освіта професійно- технічна, пенсіонер.
 8. Драчук Іван Михайлович, 29.10.1972, освіта загальна середня, одноосібник.
 1. Кондратенко Любов Іванівна, 30.03.1960, освіта вища, пенсіонерка.
 2. Гравченко Лілія Іванівна, 03.10.1967, освіта вища, фахівець із соціальної роботи в ТЦСО в Єланецькому районі.
 3. Кулябко Наталя Віталівна, 20.08.1986, освіта вища, завідуюча ДНЗ Маложенівський ДНЗ «Малятко».
 4. Кохан Антоніна Вікторівна, 03.11.1970, освіта загальна середня, прибиральник службових приміщень Маложенівської сільської ради.
 5. Бурденюк Василь Дмитрович, 08.12. 1977, освіта вища, керуючий справами в ТОВ «Едельвейс – 2007».
 6. Битченко Тетяна Анатоліївна, 20.05.1981, освіта професійно – технічна, завідуюча Кам’янським сільським клубом.

Кандидатом на посаду голови Калинівської сільської ради об’єднаної територіальної громади одноголосно підтримано діючого Калинівського сільського голову Володимира Миколайовича Булаха, який уже не перше скликання працює в громаді та для громади.

«Я вдячний за довіру та маю надію, що жителі сіл також нададуть свою підтримку на виборах. Зі свого боку обіцяю, що ті домовленості, які були досягнуті з Маложенівським сільським головою Тетяною Козуб щодо рівноправного розподілу бюджетних коштів між селами та однакової уваги до проблем кожного куточку нашої громади, будуть виконані. Ми єдина громада, тож і разом нам тепер господарювати», — сказав Володимир Булах.

В свою чергу, голова Єланецької районної організації партії «Наш край» Людмила Присяжнюк подякувала команді кандидатів за ту спільну роботу, яка була проведена протягом останнього року та побажала всім успіхів на виборах.

«Калинівська громада – це наша з вами дитина. Згадайте, який шлях нам довелося пройти для того, щоб наші надії і мрії стали реальністю. Ми не чекали з вами дня виборів. Об’єднавшись в своїх думках та серцях, ми уже і так багато зробили. Вдумайтесь, нам вдалося уже сьогодні разом залучити більше 6 мільйонів гривень з обласного бюджету для вирішення проблем нашої громади. Ми вирішили з вами проблему опалення в школах, дитячому садочку, ми разом висадили парк, ремонтуємо дороги, разом допомогли відкрити інклюзивний центр. Все це заслуга наших людей та віри у власні сили. Вам — тільки перемоги на виборах, тому що попереду у нас ще дуже і дуже багато роботи», — підкреслила Людмила Присяжнюк.

Теги: , ,