«Наш край» привітав дітей у Снігурівці

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Насамперед, це свято для дітлахів, а ще воно нагадує суспільству про необхідність дбайливого ставлення до малечі. Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш край» у рамках власного проекту «Наша турбота кожній дитині» ініціювала проведення заходів до святкування Дня захисту дітей у всіх містах і районах Миколаївської області.

У Снігурівці представники «Нашого краю» взяли участь у святі до Міжнародного захисту дітей, який пройшов біля районного будинку дитячої творчості.

Прикрасою свята стала виставка творчих робіт вихованців закладу. При підтримці «Нашого краю» було нагороджено найактивніших дітей, які розвивають свої таланти у стінах будинку творчості.

«Кожна дитина – талановита, у кожного свій хист. Завдання дорослих – помітити його, розвити та підтримувати наших дітей в їх прагненнях. Сьогодні ми переконалися, наскільки обдаровані діти на Снігурівщині. А, отже, і майбутнє нашого району таке ж різнобарвне, як і творчі роботи дітей на виставці», — звернувся до присутніх голова депутатської фракції політичної партії «Наш край» Снігурівської районної ради Ігор Бульба.

Веселий настрій на святі створили конкурси, в яких брали участь і діти, і дорослі. Розмальовки, фарби, кольорова крейда та багато інших подарунків від обласної організації партії «Наш край» були вручені всім учасникам. А приємним доповненням до свята дітлахам стало частування улюбленими ласощами – морозивом.

 

 

Теги: , ,