«Якщо ми йдемо на вибори, ми повинні бути готові до того, щоб нести відповідальність», — Юрій Кормишкін

У Снігурівці на зборах районної партійної організації пройшло висування кандидатів на перші вибори депутатів місцевих рад ОТГ, які відбудуться 30 червня.

Команду «Нашого краю» по багатомандатному виборчому округу у Снігурівську міську ОТГ представлять у виборчому процесі 27 кандидатів, очолює список Юрій Кормишкін.

«Разом з колегами ми прийняли рішення, що саме я очолю виборчий список та поведу нашу команду на цих виборах в об’єднану громаду. Вже майже чотири роки я представляю Снігурівський район в обласній раді і роблю все можливе на благо рідного для мене краю. «Наш край» має власну стратегію розвитку Снігурівскої міської ОТГ і команду, яка хоче і може працювати. Ми знаємо, як акумулювати всі наявні ресурси на розробку перспективних планів та проектів розвитку громади. Ми чітко усвідомлюємо, що йдучи на вибори в ОТГ, ми беремо на себе велику відповідальність за майбутнє цього краю. Очікуємо, що ми отримаємо нову сильну та перспективну ОТГ, до керівництва якої увійдуть гідні люди, справжні патріоти та господарники», — звернувся до присутніх Юрій Кормишкін.

30 червня перші вибори також пройдуть у Горохівській сільській ОТГ Снігурівського району. У виборчі перегони вступили дев’ять представників «Нашого краю».  В партії впевнені, що вибори дадуть значний поштовх розвитку та самовизначенню майбутнього громад. За словами голови Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна, процес децентралізації і так затягнули, тому рішення ЦВК для багатьох районів було довгоочікуваним.

«Адже залишилося не так багато часу, як нам здається. Добровільне об’єднання громад є дуже важливим процесом. Новостворена громада отримує права міста обласного значення. Змінюються можливості – і відповідно, на голову громади, депутатів покладаються інші повноваження, надаються інші права та ресурси. А з правами збільшується і відповідальність. Тому «Наш край», беручи участь в виборах рад об’єднаних територіальних громад, завжди ретельно підходить до підбору своїх кандидатів», — зазначає голова «Нашого краю».

Відомо, що Центральна виборча комісія призначила на 30 червня 2019 року перші місцеві вибори в 66 об’єднаних територіальних громадах і додаткові вибори депутатів 30 сільських, селищних рад. На Миколаївщині перші вибори відбудуться в 12 ОТГ.

Нагадаємо, що партія «Наш край», Миколаївська обласна організація, зокрема,  наполягала на  терміновому призначенні  дати перших виборів в об’єднаних громадах, продовженні курсу децентралізації.

 

 

Теги: , ,