«Ми підтримаємо заявлену кандидатуру при умові, якщо це питання пройде через всі профільні комісії», — Олена Донченко

Миколаївська обласна рада продовжує працювати над виконанням рішення депутатського корпусу від 16 травня  про передачу повноваження щодо управління комунальним майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області.

Вже відбулося третє засідання робочої групи з числа депутатів обласної ради, під час яких вивчався досвід інших областей та визначалися з варіантом створення структурного підрозділу управління майном, який би був підконтрольний депутатському корпусу без узурпування керування головою ради.

Протягом третього засідання йшлося про механізм призначення керівника підрозділу та заявлену кандидатуру на цю посаду (на час обговорення така була одна).

У засіданні робочої групи брала участь депутат обласної ради від партії «Наш край» Олена Донченко, яка висловила позицію фракції та особистий погляд на призначення керівника структурного підрозділу з управління комунальним майном.

«Ми підтримаємо заявлену кандидатуру при умові, якщо це питання пройде через всі профільні комісії обласної ради і кандидат отримає максимальну підтримку. Така позиції фракції «Наш край». Чому ні, якщо це реальне бажання людини працювати і депутатський корпус підтримає», — розповіла Олена Донченко.

При цьому  представниця «Нашого краю» заявила, що фракція проти винесення на розгляд сесії декількох кандидатур.

«Ми не будемо влаштовувати клоунаду на сесії. Якщо буде декілька кандидатів, то нехай вирішують комісії. А на сесії пройде голосування за кандидатуру, яка отримає більшість підтримки на комісіях. До голосування ми повинні визначитись і не виносити обговорення на загал. Для чого це? Ми ж намагаємось досягти консолідованої роботи. Це елементарне питання, яке повинно вирішуватись в середині. Якщо депутатський корпус не прийде до єдиного рішення в ньому, то як ми можемо інші питання вирішувати в області? Це показник спроможності ради», — висловила позицію представник «Нашого краю».

Нагадаємо, що 16 травня рішенням депутатського корпусу облради сьомого скликання було підтримано пропозицію фракції «Наш край» та скасовано рішення 2000 року про управління комунальним майном спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області. Отже, право управління майном спільної власності забрано в ОДА передано обласній раді.

Теги: , ,