«Нам пощастило». Школярі та вчителі Вознесенського району подякували депутату обласної ради Григорію Ташлику

Закінчився навчальний рік. Для освітніх закладів – це час підведення  підсумків. Школи сіл Вознесенського району поставили підсумкову оцінку не лише учням. З великою подякою у кінці навчального року вони високо оцінили дружбу з депутатом обласної ради Григорієм Ташликом.

«Нам пощастило. Ми маємо давнього, щирого, турботливого помічника, депутата обласної ради Григорія Володимировича Ташлика. Це людина, яка розуміє шкільне життя, знає його труднощі та дуже любить дітей. Він завжди готовий прийти на допомогу»,  — написала у листі учениця Щербанівської ЗОШ Анастасія Козодой.

Дівчина розповіла, що до сих пір почуття переповнюють серця дітей та вчителів від новорічного подарунка Григорія Володимировича – одинадцяти сучасних потужних персональних комп’ютерів. Для сільської школи – це великий крок уперед. Тепер вони мають можливість використовувати сучасні інформаційні технології.

«Ми впевнені, що Ваш приклад показовий і для інших меценатів. Для нас це не просто матеріальні цінності – це радість і надія. Бажаємо Вам, Григорію Володимировичу, здоров’я, успіхів і фінансового процвітання. Щиро дякуємо за небайдуже ставлення до дитячих потреб і сподіваємося на подальшу співпрацю», — продовжує Анастасія.

До Дня захисту дітей Григорій Ташлик також подарував школярам свято. 30 травня 28 учнів Щербанівської ЗОШ  та 11 вихованців літнього мовного табору «Rainbow» вирушили у подорож до Миколаєва на фестиваль «Крок до мрій».

«Сучасні танцювальні номери, яскраві костюми, веселі артисти – і ми на «сьомому небі» від щастя. А як без смаколиків? Кожному присутньому в подарунок  — морозиво», — діляться враженнями діти.

Побували завдяки депутату на фестивалі «Крок до мрій» і 26 дорошівських обдарованих школярів.

«Час, проведений на святі, був сповнений позитивним настроєм. Приємні спогади про нього, впевнені, залишаться в дітей надовго. Цікаві конкурси, захоплюючі ігри, танці, музика, смаколики, призи. Створити для дітей свято, побачити в їх оченятах вогник добра і віри в майбутнє – дорого коштує. Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Батьки, діти та вчителі дуже вдячні депутату обласної ради Григорію Володимировичу Ташлику за вагомий внесок у розвиток освіти у Дорошівці», — висловили подяку жителі села.

Школярі Таборівської ЗОШ також відчули турботу та увагу від Григорія Володимировича та отримали у подарунок поїздку.

«Діти із великим задоволенням подивилися виставу, поласували морозивом та відвідали «Макдональдс». Цю незабутню подорож організував депутат Миколаївської обласної ради Григорій Володимирович Ташлик. Дуже дякуємо за відпочинок, гарно проведений час!» — приєдналися до подяки діти та вчителі Таборівки.

Завдячують за подароване свято Григорію Ташлику і діти Яструбинівської школи

«На найактивніших учнів школи чекали цікаві конкурси, ігри, розваги, фізичні та хімічні експерименти, улюблені герої мультфільмів та цікаве і насичене шоу «Мисливці за привидами». Наприкінці вся малеча ще й мала змогу поласувати смачним морозивом. Яскраві образи, запальні танки, спів та цікаве дійство допомогло всім зануритися в атмосферу людяності і добра та нагадати всім, що майбутнє – за дітьми. Підтримка Григорія Володимировича – свідчення  небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання», — подякували діти, батьки і вчителі.

У 2015-му на місцях відбулися вибори депутатів всіх рівнів. Тімірязєвці взяли активну участь у волевиявленні, обравши депутатом Миколаївської обласної ради Григорія Ташлика.

«І жодного разу не пошкодували…Коли в людині поєднуються досвід, мудрість і доброта, вона здатна змінювати світ навколо себе, змінювати людей, обставини, рухати громадськість вперед. Ось так і Григорій Володимирович дав зрозуміти, що не залишить своїх виборців сам-на-сам з їх проблемами та бідами. А люди зробили висновки: «Під лежачий камінь вода не тече», — саме такі враження від співпраці з Григорієм Володимировичем висловлюють жителі Тімірязівки.

Ремонт доріг, освітлення вулиць, нові пластикові вікна на другому поверсі школи, допомога в організації ремонту покрівлі та харчоблоку школи, а згодом, проект по заміні технічного обладнання цього харчоблоку – це ті омріяні зміни, які відбулися в Тімірязівці завдяки депутату Г.Ташлику. Постійні та такі необхідні подарунки на свята першого та останнього дзвоника —  телевізори, ноутбуки, проектори, сучасна музична апаратура, оновлення білизни в дитячому садку. А зараз втілюється проект по заміні вікон в будівлі дитячого садка.

«І жодного разу слова Григорія Володимировича не розходились з ділом, як і має бути у справжнього депутата, обраного народом. Всі, кому довелося хоча б раз поспілкуватись з ним, змінюються, і змінюються на краще: стають вимогливими, в першу чергу до себе, стають відповідальними, вчаться бути конкурентоспроможними, наполегливими, справедливими… Хотілося б ще не один десяток років розбудовувати громаду, країну з Григорієм Володимировичем Ташликом», — висловили свою думку жителі Тімірязівки.

 

 

Теги: , ,