Закордонні посилки від 100 євро будуть оподатковуватись, – “Наш край” закликає владу скасувати нововведення

Влада має відмовитись від нововведень на митниці та не стягувати 20% податку за закордонні посилки вартістю у 100 євро. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

За його словами, наповнювати казну потрібно не за рахунок простих українців, а шляхом викорінення корупції на митниці.

“Сьогодні влада не бачить іншого шляху наповнення державної скарбниці, ніж стягування зі звичайних людей 20% податку за закордонні посилки, які коштують 100 євро та більше. Ще донедавна оподатковувались лише посилки від 150 євро. “Наш край” закликає відмовитися від цього нововведення та подумати, як наповнити казну за рахунок контрабандистів та викорінення корупції на митниці”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він також додав, що влада прикривається “піклуванням” про вітчизняного виробника, хоча насправді просто вставляє палки у колеса людям.

“Для українського виробника більшість товарів, які замовляють українці з-за кордону, – не є конкурентними. Краще б вони так боролися з корупцією, як лізуть у кишені громадян”, – додав Мазурчак.

Як відомо, з 1 липня набирають чинності зміни до законодавства: усі закордонні посилки вартістю понад 100 євро (в еквіваленті) будуть оподатковуватися податком на додану вартість у розмірі 20%. До цього мінімальна вартість без оподаткування становила 150 євро.

Теги: , ,