«Наш край» долучився до створення безкоштовної соціальної тренажерної зали в Снігурівці

В місті Снігурівка в приміщенні районного Будинку культури тепер функціонує соціальна тренажерна зала, яку снігурівчани відвідуватимуть абсолютно безкоштовно. Про це розповіла голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко.

«Втілення в життя даного соціального проекту, де кожен бажаючий зможе в будь-яку пору року і без будь-яких перешкод займатися спортом і дбати про своє здоров’я стало можливим завдяки ініціативі  районної влади. Восени 2018 року було виділено субвенцію з державного бюджету в розмірі 300 тисяч гривень на облаштування тренажерами, додатковим спортивним обладнанням та іншим інвентарем. Силами району у 2018 році ми проводили ремонт приміщення соціальної тренажерної зали, облаштували роздягальню. Я маю надію, що даний соціальний проект буде мати попит серед жителів Снігурівки. Адже, розпочинаючи реалізацію даного проекту, ставили собі за мету –збереження здоров’я населення», — розповіла Інна Бойко.

Зауважимо, що профілактика захворюваності серед населення Снігурівщини, розвиток спорту та популяризація здорового способу життя завжди була пріоритетом і для команди партії  «Наш край».  Голова Снігурівської районної організації партії «Наш край» Андрій Закусілов вважає, що спорт потрібен кожному задля здорового розвитку нації. Тільки за одним поданням депутатів обласної ради Юрія Кормишкіна, Андрія Закусілова та Олени Донченко Снігурівщина в листопаді 2018 року отримала півмільйона гривень з обласного бюджету на спортивне обладнання та інвентар для закладів освіти району.

«З метою організації дозвілля молоді та пропаганди здорового способу життя, депутатами ініційовано створення дитячої секції з волейболу на базі ЗОШ №3,   проведено 14 районних відкритих турнірів з волейболу. Нашими депутатами надана фінансова допомога 15 спортивним колективам для участі у змаганнях. Завдяки цьому, Снігурівщина гідно представлена на різноманітних спортивних заходах. Переможців та учасників змагань заохочуємо комплектами нової форми, цінними призами та фінансуванням поїздок на обласні та всеукраїнські змагання», – розповів Андрій Закусілов.

Також депутат розповів, що наразі продовжується робота над покращенням матеріально-технічної бази Снігурівської ЗОШ № 3. Захищено три мікропроекти на загальну суму 600 тисяч гривен, завдяки яким в школі буде проведено поточний ремонт спортивної зали, поточний ремонт підлоги і буде зроблено ремонт електрообладнання та електроосвітлення спортивної зали та прилеглих приміщень. За підтримки депутатів обласної ради фракції «Наш край» виділено 1,5 млн гривень з обласного бюджету на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям.

У «Нашому краї» впевнені, що вибори у новоствореній Снігурівській міській ОТГ, які мають відбутися 30 червня, відкриють нові можливості для розвитку регіону. Нагадаємо, що партію «Наш край» представлять 27 кандидатів у раду Снігурівської ОТГ, очолює список голова обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін.

 

Теги: , ,